Program Styl Życia z TIENS – TO NIE JEST KOLEJNA DIETA !

Rok SMOKA został ogłoszony przez Parlament Europejski:
„Rokiem Aktywnego Starzenia się i Solidarności między pokoleniami”

Dane demograficzne wskazują, że społeczeństwa starzeją się w szybkim tempie. Opublikowane w raporcie „An Aging World 2001″ prognozy na rok 2030 przewidują, że ok. 25% obywateli przekroczy wówczas 65 lat, a 5.5% – 80 lat. Natomiast z danych Eurostatu za rok 2010 wynika, że aktualnie 13,5% polskich obywateli przekroczyło 65 rok życia. W świetle tych statysyk, przy stałym wydłużaniu się średniej długości życia, starzenie się nabiera szczególnego wymiaru. Żyjąc w takich uwarunkowaniach Ty także możesz skorzystać z jednego z kanonów medycyny chińskiej – w myśl którego, człowiek ma trzy okresy rozwojowe w ramach których dominują następujące tendencje:
1. do około 30 roku życia –  głównie rozwój cielesny
2. do około 60 roku życia –  głównie rozwój intelektualny
3. do około 90 roku życia –  głównie rozwój duchowy
Jak widzisz osoby umierające około sześćdziesiątki, tracą właściwie najważniejszy etap życia, który jest ukoronowaniem poprzednich, a ich dusze nie są jeszcze dojrzałe i wystarczająco przygotowane do przejścia do innego świata. Dlatego, jeżeli chcesz przejść bezproblemowo przez te trzy etapy rozwoju, nie doprowadzając do ich znaczącej degradacji, konieczne jest wprowadzenie chińskiej kultury długowieczności do Twojego życia. Możesz to osiągnąć dzięki Programowi: „Styl Życia z TIENS”.

“STYL ŻYCIA z TIENS” jest Programem przygotowanym specjalnie dla Ciebie. Stanowi on Esencję doświadczeń Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz współczesnych osiągnięć TIENS z zakresu wellness. Możesz się bardzo wiele nauczyć i  wyciągnąć wnioski z chińskiego stylu życia. Poprzez Program Styl Życia z TIENS wprowadzisz kluczowe zasady, które już przyczyniły się do osiagnięcia długowieczności w Chinach. Nie masz chyba wątpliwości, że zdrowi ludzie są silniejsi, bardziej produktywni, tworzą dla siebie lepsze możliwości życiowe i są szczęśliwsi. Wprowadź więc chińską kulturę długowieczności do Twojego życia.
Sięgnij po tę Esencję i sącz ją systematycznie przez całe życie !

Zobacz jak ten Program jest doskonale skonstruowany:
“Styl Życia z TIENS” proponuje Ci holistyczne podejście do zdrowia w długiej perspektywie czasu, co oznacza że masz działać powoli traktując Twoje ciało jako System w którym każda część jest połączona z inną, a wszystkie te części wpływają na siebie.
Na pewno znasz uczucie, że gdy któraś z części Systemu niedomaga choruje całe Twoje ciało i dusza. Na szczęście dla Ciebie Program “Styl Życia z TIENS” jest receptą do osiągnięcia pełnej równowagi Twojego zdrowia, równowagi pomiędzy zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną i konieczną codzienną suplementacją produktami TIENS.
Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zmianę nawyków życiowych, a wdrażając dziś  “Styl Życia z TIENS” efekty zobaczysz w niedalekiej przyszłości.

Wdrożenie Programu “Styl życia z TIENS” będzie milowym krokiem do Twojego wellness z TIENS

>>> Przeczytaj wytyczne TIENS dla zdrowego odżywiania

>>> POBIERZ PREZENTACJĘ PROGRAMU “Styl Życia z TIENS”

 

 

POBIERZ PREZENTACJĘ:

>>> Koncepcja Zdrowia TIENS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *