MISJA TIENS

międzynarodowy park zdrowia TIENSMISJA TIENS – GRUPA TIANSHI

Grupa Tianshi TIENS z Tianjin jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu.

Od momentu powstania firma ta utrzymuje niezmienny, stabilny roczny wskaźnik wzrostu sięgający 170%. Pomimo faktu, że firma kieruje swoją uwagę przede wszystkim na zaawansowaną biotechnologię, jest ona również aktywna w sferze nieruchomości, gospodarki finansowej, edukacji, wymiany kulturalnej oraz nowoczesnej logistyki. Jej siedziba mieści się w Centrum Hendersona w Pekinie, ale zakłady produkcyjne znajdują się w Strefie Rozwoju Nowych Technologii Wuqing w Tianjin. Suma aktywów tej firmy w Chinach jest szacowana na 2,1 miliarda RMB.

Grupa Tianshi powstała w 1995 roku, a jej poprzedniczką była Tianshi Economic Development Co., Ltd założona w 1992. Firma zaczęła podbijać międzynarodowe rynki na początku 1998 i obecnie jest aktywnym graczem na rynkach globalnych. Po siedmiu latach wytężonej pracy Tianshi zróżnicowała swoją linię produkcyjną, która rozpoczęła działalność od wytwarzania jednego produktu, a obecnie wytwarza ich wiele, na przykład naturalne dodatki do żywności, artykuły żywnościowe, sprzęt medyczny i rehabilitacyny, kosmetyki oraz inne artykuły niezbędne dla zdrowia – łącznie blisko 200 produktów. Korporacja TIENS stała się światowym liderem w produkcji artykułów Wellness. Zasięg jej działalności obejmuje już 170 krajów i regionów całego świata. Posiada filie w ponad 90 krajach obu Ameryk, Europy, Azji i i państwach ościennych. Zawiązała spółki z ponad 10 przedsiębiorstwami w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Japonia, Niemcy i Malezja. W Chinach Tianshi założyła filie w 34 prowincjach i regionach, powstało też 1800 punktów sprzedaży detalicznej. Na całym świecie Tianshi posiada 7 milionów stałych klientów.

Korzystając z najnowocześniejszej biotechnologii, TIENS angażuje się w propagowanie tradycyjnej chińskiej medycyny i stylu życia. Jakość jej produktów gwarantuje import pełnych kompletów zautomatyzowanego wyposażenia z Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych o wartości prawie 100 milionów RMB. Tianshi uzyskała certyfikat międzynarodowego systemu jakości ISO 9001: 2000. Wszystkie wytwarzane i sprzedawane na terytorium Stanów Zjednoczonych produkty przeszły przez testy jakości FDA. Tianshi posiada obecnie dwa patenty krajowe. Ponadto zdobyła międzynarodowe uznanie i nagrody za wprowadzanie nowych technik produkcyjnych. Otrzymała szereg Złotych medali od WHO za “Najlepsze Preparaty Służące Ochronie Zdrowia Ludzkiego”. Jest głównym dostawcą tego typu produktów dla ONZ. Została również uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za „Najlepsze Przedsiębiorstwo zajmujące się Światowym Ekologicznym Bezpieczeństwem”.

Strategiczny cel globalizacji firmy TIENS został osiągnięty dzięki pracy wysoko wykwalifikowanych pracowników i systemowi pozyskiwania nowych talentów. Kierownictwo firmy promuje elastyczny i motywujący system oceniania osiągnięć. Ponad 30 % pracowników posiada tytuł magisterski lub doktorski. Kierownictwo firmy wykazuje orientację na wiedzę, system, rozsądek i ludzi. Na całym świecie Tianshi zatrudnia 1800 osób kadry kierowniczej, spośród której 320 to lokalni przedstawiciele nie będący Chińczykami. Ze swoją filozofią „służenia społeczeństwu przez zapewnienie ludziom zdrowia i służenia Chinom dzięki rozwijaniu przemysłu”, Tianshi zapłaciła 650 milionów RMB podatków zdobywając uznanie samorządów lokalnych jako jeden z największych podatników.

osiągnięcia Grupy Tiens