TIENS PROFILAKTYKA - WELLNESS I PROFILAKTYKA ZDROWIA

Naszą ofertę Suplementów diety – działających od „wewnątrz” organizmu – uzupełniliśmy ekologicznymi produktami kosmetycznymi, wpływającymi na ciało od „zewnątrz”. Każdy z nas pragnie zachować młodość, zdrową, piękną skórę i cieszyć się jak najdłużej dobrą formą. Jak wiemy, najkorzystniej jest sięgać po naturalne, pozbawione konserwantów produkty, które nie tylko zapewniają efektywniejszą ochronę na co dzień, ale także wpłyną na wygląd naszej skóry, oraz sylwetki w przyszłości.

Dlatego wybraliśmy dla Ciebie, ofertę ekologicznych produktów z Maroka – krainy bliskowschodniej tradycji i rozwiniętej cywilizacji, bezkresnej gorącej Sahary, wysokich ośnieżonych szczytów Atlasu zapierających dech w piersiach, ciepłych wybrzeży Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego. Naszą uwagę, zwróciły niezwykłe marokańskie produkty naturalne, stosowane w kosmetologii:
– olej arganowy, zwany także „płynnym złotem Maroka” – jeden z najcenniejszych olejków na świecie, będący koncentratem natury i słońca, posiadający doskonałe własności kosmetyczne, odżywcze, regenerujące i odmładzające,
– olej z opuncji figowej – luksusowy, najdroższy olejek świata, produkowany w Maroku w sposób ekologiczny – w 100% naturalny, nierafinowany, o właściwościach przeciwzmarszczkowych, poprawiający napięcie, koloryt i nawilżenie skóry przesuszonej i odwodnionej, przeciwdziałający przedwczesnemu starzeniu się skóry.
– w 100% naturalne glinki, pochodzące z marokańskich złóż – położonych na skraju gór Atlasu.