Cennik Suplementów TIENS

Firma TIENS rozumie konieczność Suplementacji diety w dążeniu do zdrowego życia i minimalizacji efektów starzenia. Dlatego opracowała, wykorzystując właściwości odżywcze tradycyjnych ziół z Chin i Tybetu, doskonałe preparaty dla profilaktyki zdrowotnej – bazujące na substancjach naturalnych takich jak: rośliny, grzyby, korzenie i minerały. Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznie czystych rejonów Tybetu i zostały skomponowane według zasad równowagi Yin i Yang oraz teorii 5 elementów.

Produkty te są wykorzystywane w programie profilaktycznym TIENS “Dążenie do RÓWNOWAGI ZDROWIA”.
Oferowane preparaty TIENS mają szerokie spektrum działania: oczyszczają, wspomagają, regenerują, usuwają przyczyny (a nie tylko skutki) i są skuteczne nawet w trudnych przypadkach. Nie powodują skutków ubocznych i uzależnień, nie zawierają hormonów, nie wywołują alergii i nadają się w wielu przypadkach do podawania dzieciom.
Preparaty mają atesty krajów Unii Europejskiej, spełniają międzynarodowe standardy jakości ISO 9002 oraz amerykańskie atesty FDA. Korporacja TIENS została uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za “Najlepsze Przedsiębiorstwo Pod Względem Bezpieczeństwa Ekologicznego”
Oferowana suplementacja jest istotna dla zmniejszenia ryzyka niedoborów niezbędnych składników odżywczych. Rola suplementacji jest coraz lepiej rozumiana i doceniana na całym świecie.

cennik_maj2016