Zrozumienie zasad dbałości o zdrowie

Zrozumienie zasad dbałości o zdrowie jest w Chinach kultywowane od tysiącleci i przekazywane z powodzeniem kolejnym pokoleniom.

Teraz TY możesz wprowadzić z TIENS równowagę do Twojego życia !

Zastanów się czy należysz do 80% ludzi których stan zdrowia nie jest wystarczająco dobry ?
Według światowej organizacji zdrowia WHO tylko 5% ludzi to osoby ZDROWE,  a 15% to osoby CHORE.

Między zdrowiem, a chorobą istnieje stan pośredni:
STAN NIEPEŁNEGO ZDROWIA – podejmij próbę zmiany tego stanu !

Koncepcja równowagi Twojego zdrowia oparta jest na podejściu holistycznym.
Pierwszy krok do równowagi zdrowia, to Oczyszczanie czyli usuwanie toksyn z przewodu pokarmowego,
naczyń krwionośnych, płuc, skóry i pozostałych narządów tak aby wszystkie mogły jednocześnie funkcjonować prawidłowo.
Drugim krokiem jest Uzupełnianie tzn. wykorzystanie składników odżywczych do regulacji funkcjonowania poszczególnych układów w organizmie. Kolejne to Wzmacnianie jako odżywianie organizmu zbilansowanymi składnikami oraz Równoważenie.
Firma TIENS wprowadza te zasady zarówno w swojej kulturze jak i w oferowanych  produktach.

Firma TIENS opierając się z jednej strony na wiedzy i mądrości medycyny chińskiej, a z drugiej wykorzystując zdobycze współczesnej nauki np. Chińskiej Akademii Nauk, opracowała serię doskonałych preparatów dla profilaktyki zdrowotnej – bazujących na substancjach naturalnych takich jak: rośliny, grzyby, korzenie i minerały pochodzące z ekologicznie czystych rejonów Tybetu.
Preparaty TIENS  mają szerokie spektrum działania:

oczyszczają, wspomagają, regenerują, usuwają przyczyny (a nie tylko skutki) i są skuteczne nawet w przypadku trudno wyleczalnych chorób. W odróżnieniu od chemicznych środków farmakologicznych nie powodują skutków ubocznych i uzależnień, nie zawierają hormonów, nie wywołują alergii i nadają się w wielu przypadkach do podawania dzieciom.
Preparaty mają atesty krajów Unii Europejskiej, spełniają międzynarodowe standardy jakości ISO 9002 oraz amerykańskie atesty FDA.
Korporacja TIENS została uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za „Najlepsze Przedsiębiorstwo Pod Względem Bezpieczeństwa Ekologicznego”

Firma TIENS opracowała grupę niezastąpionych dla wellness aparatów:

Pas odchudzający, Stymulator cyrkulacji energii Qi, Dywanik masujący – działający zgodnie z teorią akupunktury, Wielofunkcyjna poduszka zapewniająca regenerację i wzrost komórek podczas głębokiej fazy snu, Regulator energii Qi działający w aspekcie prawidłowości parametrów bioelektrycznych ciała, Akupunkter łączący tradycyjną medycynę chińską ze współczesną terapią impulsami elektromagnetycznymi, Ozonator niszczący bakterie, wirusy i drobnoustroje, oczyszcza powietrze w pomieszczeniu, usuwa pestycydy z owoców i warzyw oraz pozostałości hormonów z mięsa, zapewnia świeżość żywności.

TIENS opracowuje wysokiej jakości produkty służące ochronie zdrowia, w oparciu o mającą 5000 lat historię tradycyjnej chińskiej kultury dbałości o zdrowie. Firma uzyskała certyfikat jakości ISO9002, a niektóre z jej produktów przeszły testy Amerykańskiej Agencji FDA i uzyskały certyfikację FDA. Organizacja Narodów Zjednoczonych podała TIENS jako przykład „Przedsiębiorstwa wykazującego najwyższe bezpieczeństwo ekologiczne na świecie”. W ostatnich latach firma uzyskała szereg wyróżnień międzynarodowych.